شرح خدمات پایان نامه

 

ما به دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری در رشته‌های علوم پایه پزشکی کمک می‌کنیم تا مراحل مختلف پایان‌نامه و رساله خود را در سریع‌ترین زمان و با کیفیت عالی به انجام رسانند. مجموعه خدمات ما در حوزه پایان‌نامه‌ها عبارتند از:

مشاوره در زمینه تعیین موضوع از معتبرترین و به‌روزترین منابع علمی داخلی و خارجی در رشته‌های ژنتیک، بیوتکنولوژی، سلولی مولکولی، بیوشیمی، میکروبیولوژی، ایمونولوژی، فیزیولوژی و تغذیه.

مشاوره نگارش پروپوزال شامل: بیان مسأله، اهمیت و ضرورت موضوع، سؤالات، فرضیه‌ها و اهداف پژوهش، مواد و روش‌ها، پیشینه پژوهش، واژگان کلیدی.

انجام انواع تست‌های پیشرفته آزمایشگاهی توسط مجرب‌ترین کارشناسان ما برای پروژه‌های آموزشی و تحقیقاتی شما انجام می‌گردد. از جمله می‌توان به این موارد اشاره کرد:

کلونینگ و تولید پروتئین نوترکیب
مدل‌سازی موش‌های توموری، MS، عفونی و …
تکنیک‌های کشت سلول، MTT، BRDU و …
تست‌های ایمنی ELISPOT، ELISA و …
تکنیک‌های مولکولی PCR و …
انواع تست‌های میکروبی

در صورت نیاز شما به یادگیری تکنیک‌های آزمایشگاهی، کارشناسان ما آماده‌اند با برگزاری کارگاه‌های خصوصی و نیمه خصوصی، ضمن انجام تست‌های واقعی، روش دقیق انجام آنها را به همراه پروتکل‌های کامل و جدید به شما آموزش دهند.

داده‌های پایان‌نامه شما در سریع‌ترین زمان ممکن توسط اساتید و ما تجزیه و تحلیل شده و به همراه جداول و نمودارهای آماری در قالب‌های اصلی آنها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. نرم‌افزارهای آماری اس پی اس اس SPSS، اس ای اس sas، اکسل excel و … مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

همچنین شما می‌توانید همانند مورد قبل در زمینه شیوه استفاده از نرم‌افزارهای آماری و نحوه تجزیه و تحلیل داده‌های پایان نامه خود درخواست آموزش داشته باشید تا بر کلیه تکنیک‌های آماری مورد استفاده در پایان نامه خود مسلط شوید. .

اگر برای تفسیر یا تحلیل نتایج آنالیز داده های پایان نامه یا رساله خود نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید، اساتید و مشاوران ما قادرند با استفاده از تجارب گسترده خود به شما کمک نمایند تا تحلیل و تفسیر دقیقی از یافته‌های پژوهش خود به دست آورید.

کارشناسان ما می‌توانند شما را در زمینه نگارش فصول پایان نامه نیز یاری رسانند. آنها با راهنمایی و آموزش شما برای کار با نرم افزارهای ماکروسافت آفیس وورد word و انواع نرم افزارهای رفرنس دهی مانند Endnote قادرند شما برای انجام کلیه تغییرات و اصلاحات لازم بر روی متن پایان نامه هدایت نمایند.

یکی از کلیدی‌ترین مهارت‌های اساتید ما شاوره در زمینه نگارش مقالات علمی است. در صورت نیاز به چاپ مقالات علمی در حوزه های گوناگون رشته های ژنتیک، بیوتکنولوژی، سلولی مولکولی، بیوشیمی، میکروبیولوژی، ایمونولوژی، فیزیولوژی و تغذیه چه در مقالات داخلی و یا در ژورنال های بین المللی می‌توانید از راهنمایی های اساتید مشاور ما بهره‌مند شوید.

شما می‌توانید پس از نگارش مقاله خود و تأیید اساتید ما، به کمک آنها مقالات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در معتبرترین نشریات داخلی یا خارجی که دارای برجسته ترین نمایه های علمی isi، scopus و … هستند ارائه نموده و گواهی پذیرش را دریافت نمایید. تجربه ارزشمند مشاوران ما در حوزه اخذ پذیرش برای مقالات عملی، احتمال عدم پذیرش مقاله شما را به حداقل خواهد رساند.

یکی از رایج‌ترین دلایل عدم پذیرش یا Reject مقالات علمی نداشتن تجربه کافی توسط دانشجویان و نویسندگان تازه کار در این حوزه است. چه بسا که کار پژوهشی شما از غنای علمی بالایی برخوردار باشد اما به دلیل رعایت نکردن برخی اصول نگارش علمی مقالات، کار شما مورد پذیرش واقع نشود، در این شرایط اساتید خبره ما می‌توانند شما در زمینه نگارش و اصلاح علمی محتوای مقاله یاری نمایند.